2337 Délegyháza, Árpád u.6.
Tel/Fax: 06-24-212-070
Design:
Megosztás a Facebook-on Megosztás a Twitteren
Copyright 2013 Napsugár Óvoda
All Right Reserved
Óvodánk Pest megyében Budapesttől 28 km-re tavakkal körülvett településen a falu középpontjában található. Községünkben nincs átmenő forgalom, ezért egy zárt közösséget alkot. Délegyházán az emberek családi házakban élnek, régi környezetük azonban időközben átalakult, a gazdasági udvar szerepét átvette a díszkert, némi kis veteményeskerttel kiegészítve.
Óvodánk 1965-ben épült, egy csoporttal és saját konyhával kezdte meg működését. 1978-tól három csoporttal, 2003-tól négy csoporttal és 2007-től öt csoporttal működünk. 2007-ben a tornaszobát alakítottuk át ideiglenes jelleggel, hiszen már olyan nagy volt a túljelentkezés, hogy a szülők munkalehetőségei ellehetetlenültek a felvétel hiánya miatt.
2012-ben bővítésre és felújításra került sor, így a 2012-13-as nevelési évtől javultak infrastrukturális körülményeink. Minden csoportnak van külön mosdója, öltözője. Tornaszoba, nevelői- fejlesztő- logopédiai- orvosi szoba, a szülők fogadására alkalmas helyiség. 2013. szeptemberétől hat csoportos lett óvodánk.

Napsugár Óvoda Kezdőoldal
Délegyházi Napsugár Óvoda - Kezdőoldal