A Délegyházi Napsugár Óvoda fenntartója a Délegyházi Községi Önkormányzat.

Óvodánk Pest megyében, Budapesttől 28 km-re, tavakkal körülvett kis településen a község középpontjában található. 1965-ben épült 2 csoportszobával és a szükséges mellékhelyiségekkel.
Az évek során egyre gyarapodott és még gyarapszik is a község lakóinak száma, így az óvodások létszáma is nő. Szükségessé vált a konyha bővítése és új csoportszobák építése is indokolt volt.

Az óvoda 2010-ben támogatást nyert pályázatnak köszönhetően bővítésre és részben felújításra került, 3 csoportszobával és egy univerzális tornaszobával bővült. Korábban 6 csoport volt 150 férőhellyel. A projekt alapvető célja a meglévő óvodai feladat-ellátási hely 2 csoportszobával történő bővítése volt, a minőségi nevelés megteremtéséhez szükséges feltételek biztosítása érdekében.

© 2023 Napsugár Óvoda. 2337 Délegyháza, Árpád utca 6.
Készítsd el weboldaladat ingyen!